Michal Kole

Proč kapr ve vaně za 3 dny umře a rybičky v akváriu vydrží mnohem déle ?

Nejlepší odpověď
radce

Na rybičky ve vaně se nevztahuje štědrovečerní večeře…

Další odpovědi
Drap

Pokud mu vytvoříš vhodné podmínky, vydrží ti ve vaně i půl roku. Potřebuje urřitou teplotu, cirkulaci vody, potravu, úkryt a kyslík

nimbus4

Slušná otázka. Odpověď zná i sedmileté dítě.

Calimë

jinak všechno v pohodě?

Ar

Vydrbej pořádně vanu, na dno dej zhruba 8–10 cm písku o frakci 4–6mm, nasázej rostliny, napusť vodu, zapni odpovídající vnější filtr (topení není pro kapříka potřeba) nech to cca měsíc zaběhnout a pak můžeš do vany vpustit tak 15cm kapříka.
Vanu stejne nepoužíváš, tak by to v tvém případě šlo. Až kapřík povyroste můžeš pokračovat v tvém oblíbeném bazénu a sledovat kolik dá délek. Věřím že udělá víc než kde jaká celebrita.