lukas.lukas

Filtr na rybicky

Chtel jsem se zeptat nevite kde bych sehnal nejlevnejsi filtr na akvarijni rybicky ?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Nejlevnější filtr si múžeš vyrobit sám z mycí molitanové houby přívodu vzduchu a silnější a slabší trubičky..Do slabší trubičky přivedeš vzduch, zasuneš do silnější
a to celé do houby.Silná trubička musí koukat z houby ven.Bubliny vzduchu strhávají vodu která se na houbě čistí. To jsme si vyráběli v době kdy se tu takovéhle výrobky nedali sehnat.Občas se houba musí vyprat pod tekoucí vodou a vymačkat.