zjentek

Proč jsou ústa uložený zrovna horizontálně a pipka zrovna vertikálně?

Přece obojí stejně nejvíc slouží k sexu, tak co? 🤷‍♂️

A umíte si představit celkovou stavbu ženského těla, kdyby tomu mělo být naopak? Uměl by někdo rozepsat, jak by takový tělo asi vypadalo? Pasy ( jak říká Zeman) na placáka a pusa svisle? No co…

Nejlepší odpověď
Kazatel

Ze svislé lžičky by ti padalo jídlo a z vodorovné pipky zas špatně vytíkaly však víš co za tekutiny.

Jinak na rozdíl od tebe nemám pocit, že by zmiňované nejvíc sloužilo sexu, dokonce bych tak nějak řekl, že si do pusy nevidíš a tu druhou pusy že jsi v životě na živo neviděl.

Další odpovědi
dubraro

Ten vtip o vagíně a schodech předpokládám znáš.

led

…aby ste si to nezmýlili 😈

da ny

To, abys mohl jíst banány na štorc!
Ten lidský úsměv by asi byl děsivý. Jak by vypadaly čelisti. Jestli bychom klápali hubou do stran ;) Na čem by třeba byly upnuté žvýkací svaly (pod nosem, na bradě, či kde) .
Já už vidím barevně, jak se lžící cpeme, jak i to tele hubou mele ;D Jak by asi vypadalo krmné náčiní pro polévku.

zjentek

Led a přesto si to tolik chlapů splete, že? 🤔

led

zjentek, aj vy?
PS. škoda, že tu nie je váš kamarát z Vesmíru, určite by tu zaznelo jeho burácavé hodnotenie.

zjentek

Kazatel, pche, já neviděl pusí! Třeba intelektuální, či jinak rezervované znám jen z vyprávění. Nebo třeba feministícké, hej, tak o těch popravdě ani nevím jistě, jestli v reálu existují 🤷‍♂️

zjentek

Dubraro no a právě na schodech si můžeš překousnout jazyk třeba 🤷‍♂️