Alča M.♥

Proč jsou na Odpovědích.cz vulgární?

Na plno mojich otázek odpovídají lidi a dost hnusně až vulgárně. Nechápu proč, mám na otázkách něco moc špatného? Fakt to nechápu. Myslím, že odpovídají takové blbiny, jenom aby měli víc bodů nebo ze srandy? Prostě někteří lidi jsou fakticky čudní. P.S. Hlavně žádné vulgární odpovědi. Dík
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-nejlepsi-nazev

Nejlepší odpověď
Andělé

Dej sem odkaz s konkrétními otázkami týkající se vulgarit,nevím oč jde.
Vulgarity sem samozřejmě nepatří.
Poslední dobou máme na Odpovědích zemětřesení nebo erupce,či co…:-(

Děkuji za odkaz,tam jsem nic nenašla,ale to slovo v diskuzi mě překvapilo.Tak to mi je líto,tak sprosté a vulgární slovo sem jednak nepatří a jednak je to dosti nechutné. Vůbec si neumím zde nikoho představit,že to tu napsal. S nikým tak vulgárním jsem se tu ještě nesetkala.
Nevěš hlavu,už na to nemysli a chod sem dál. Jsou tu i kvalitní uživatelé,kteří Ti rádi poradí.:-)

Další odpovědi
ondra07

Určitě je zde několik lidí, co se baví tím, že píšou vtipné odpovědi apod…
Já to někdy chápu, když jsou ty otázky fakt „stupidní“. Třeba všeobecně nemáme rádi, když tu někdo vkládá otázky na úkoly do školy.. apod.. tak to potom mají všichni blbé kecy..
A co myslíš ty konkrétně, jaké otázky.. na které ti vulgárně odpověděli?

Nevím, proč tak reagovali ti 2 poslední lidé… Je sice fakt, že měli trochu pravdu, ale mohli to napsat líp. Je docela poznat, že jsi ještě mladá podle toho co píšeš, ale to snad není důvod, proč ti takhle odpověděli.
Prostě to nech být… nevšímej si „blbých“ odpovědí … A spíš se kochej, jak tady ostatní lidi píšou otázky, jak je formulují apod.. Tím se hodně naučíš a půjde ti to líp. :)

aramah

Tak já tam mic vulgárního nevidím.

Aha tady na diskuzi:
No zapomeň na to, nějaké čuně se realizovalo..

johana 56

Nenechte se odradit.Nějaký sprosťák se vždycky najde,nestojí za to.V tomto společenství naštěstí převládá slušnost a skutečně se zde může člověk hodně dozvědět a naučit.

Shuffle

Zachovej si nadhled. Také nechápu, proč někteří odpovídají vulgárně nebo ironicky. Na blbou otázku je blbá odpoved…ale tady jsme přece na odpovedi.cz, kdyby tady nějaký důchodce napsal otázku, jak zapnout notebook, také by určitě většina odpovědí nebyla ironická. To, že se my děti ptáme na názory a rady dospělých svědčí o tom, že se nás okolní svět zajímá a že jsme zvědaví. Navíc aby někdo psal ironickou nebo srandovní odpoved, to at radeji nepíše nic. Neporadí, tak at aspon neuráží.

Drap

Milá Alčo M. z Opavy. Nevím jaké vulgarity máš na mysli ? Pokud si myslíš že odpovědi jsou blbiny, tak je zkrátka nečti. A nemohlo by to být třeba tím, že na blbou otázku je blbá odpověď ?
Pokud jsi snad myslela mou odpověď za vulgaritu, tak já tam nic takoého nevidím a za odpovědí si musím stát, protože nikdo jiný nevystihne název taneční skupiny lépe, neý ten který v í vystupuje.

led

Treba dávať pozor na formuláciu otázky, aby nedávala možnosť na vulgárne odpovede.
Sú ľudia, ktorí zbadajúc túto možnosť, hneď ju využijú na liečenie svojich komplexov. To je ako so sprejermi a pisármi, vidia prázdnu plochu a hneď maľujú a píšu. Žiaľ ani v jednom prípade to nemožno liečiť.
Druhý problém je, ako ste správne napísali, naháňanie bodov za každú cenu.

cukrar

Alčo, asi jste dala špatný odkaz, já tam něčtu nic vulgárního. Nebo jsem se překoukl:
Zkuste dát jiný odkaz, když: „Na plno mojich otázek odpovídají lidi a dost hnusně až vulgárně“

mojitek

No nevím,já tam v těch odpovědích nic vulgárního nemůžu najít-teda až na ty tvoje prapodivný reakce..

RomanP

Nic vulgárního v tom odkazu není , jen tam dotyčný odpovídá že nemíní něco dělat za tebe . Na tom není nic špatného . Jsou lidé, kteří si myslí že vše se za ně udělají druzí a oni budou proplouvat životem v pohodičce na klidných vlnách

Alča M.♥

Třeba jsem se ptala, jaký název by mohla mít naše taneční skupina a někdo napsal „Trojmrdky“, ale už to vymazali