xxx3

jiná odpověď

protože dali víc gólů ;)

Další odpovědi
Kepler

jiná odpověď

Pokud vím, naše baby se sbornou ještě nikdy neprohrály.

still

všechny nabízené odpovědi

marci1

jiná odpověď

Byli lepší, hráli lépe. Naši měli šance, ale bohužel, hraje se na góly. 🙂

Arne1

jiná odpověď

Soudím, že prohrálo naše mužstvo a ne ženstvo. Takže otázka je nesmysl.

dubraro

jiná odpověď

Protože byli lepší.

dudu

Hokejová hra se posunula dál, náš hokej se nikam neposunul

mosoj

jiná odpověď

Nevím jak hráči ale novináři si to zasloužili. Oni mají také svoji hrdost a hlavně cítí sounáležitost se svoji domovinou. Štvavými články či titulky, nedělají novináři nic jiného než škodí našim hráčům a jejich fanouškům.

Lamalam

jiná odpověď

Nedali jsme branku, oni ano.

hapiky

marci1: Připouštím, že jsou hokejově tzv.vyspělejší, ale nehráli o nic lépe než naši! Jejich hokejové štěstí se bohužel potkalo s naší smůlou!

marci1

Náš brankář Francouz tvrdí, že se nám na konci smáli. Co naděláme, je to jako obvykle. 🙂

marci1

http://isport­.blesk.cz/cla­nek/hokej-reprezentace-ms-v-hokeji-2017-cesky-narodni-tym/303362/ct­vrtfinale-je-neuspech-rusove-si-z-nas-skoro-delali-srandu-rekl-francouz.html