Kazatel

Proč jen málokoho napadne uklidit exkrement po cizím psovi, na rozdíl od vlastního? Copak není výkal jako výkal?

Nejlepší odpověď
Drap

Každý si má uklidit po sobě. To je stejné, jakoby se někdo na ulici nabízel. že ti umyje nohy.

Další odpovědi
aliendrone

S tím exkrementem máš v zásadě pravdu (nebudeme rozebírat řídké případy s hustým běháním), ale je to jako s tkaničkami. Také si je zavazuješ sám. Tvůj čokl, tvá povinnost.
Pokud bys přijal model „dělám za ostatní jejich povinnosti“, tak jsi víš kde, viď?

Ametyst

Není. To naše voní líp. 🙂

aliendrone

Ametyst>>> :D :D :D :D :D :D :D
To jsem si také KDYSI myslel, ale jen do doby, než někdo musel na záchod ihned po mně! ;) :D