Kapicka

Proč je zvuk dopředu?

Dobrej,mám tu problém se stáhnutím videa.Vždy když si ho chci stáhnout z youtube přes Any video Converter a poté si to stáhnu do mobilu(samsung dotykový),tak mám zvuk buď dopředu a nebo dozadu.Čím to je?Co dělám špatně?

Nejlepší odpověď
anonym

Zvuk je správně, to obraz bude špatně :).
Skus jiný soft na přehrávání, někdy se také stane, že je špatná synchronizace, při převodu (vypadnou snímky, ale zvuk zůstane).

Další odpovědi
briketka10

na YouTube používám FLV.comDownloader a bez problému mi jde krásně zvuk i obraz..
je v češtině

ondra07

Myslím, že to bude tím programem, mě se to ještě nikdy nestalo.
Doporučuji ti stáhnout program aTube Catcher, vložíš do něj odkaz a vybereš si do jakého formátu to chceš stáhnout. Vždycky to funguje a pak už jenom do moobilu. :)
http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/os­tatni/atube-catcher/download/?g[hledano]=atu­be+catcher&g[oz]=2­.6