Avatar uživatele
dudu

Proč je zde ticho po pěšině byť se Kometa po půl století opět stala Mistrem!!

Fandové se na těchto stránkách nevyskytují? Slušnost jim nevelí soupeřům popřát! Nebo se hokej stává neznámým pojmem?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Medulka.013 před 2563 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jsem sice rád, že to Kometa dokázala a přeji jí to, ale fotbal ani hokej už dlouho nesleduju, naposledy asi tak před 20ti lety. Tehdy jsem dokonce na naše ligy sázel, ale nakonec jsem toho nechal. Byl jsem znechucen korupcí a tak jsem přešel na NHL – to bylo jiné kafe!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Dříve jsem fandila, když už není taťka nefandím nikomu.
Jen, když naši vyhráli v Naganu to fandili asi všichni že.
Ale Kometě nikoliv :) nezlobte se.

http://hokej.id­nes.cz/zpet-do-roku-1998-nagano-turnaj-stoleti-hasek-hlinka-a-zlato-p3f-/reprezentace­.aspx?c=A110509­_112956_repre­zentace_ot

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Proč je zde ticho po pěšině? Asi proto, že kolem tohoto faktu nevyvstávají žádné otázky. Jsme přece na otázkách a odpovědích a nikoliv na četu, že?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Asi ztratila mnoho fanoušků, když přestala hrát první housle. Ale ta suverenita ve finále zaslouží potlesk od všech fanoušků dobrého hokeje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nejsem žádný velký fanda, ale jak si vede Kometa občas sleduji. Pamatuji si když Kometa měla titul minule, před těmi 51 léty, tak hrála potom u nás, tenkrát ještě na rybníku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Já fandím jako správný ostravský chachar v hokeji Vitkovicím a ve fotbale Baníku !!! Olé, olé, olé. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulka.013

Zbožňuji Brno se vším všudy a tak i tu jeho Kometu, i když hokej nesleduji. O tomto vítězství jsem proto ani nevěděla, ale Kometě to moc přeji.
Jinak fajnová fotografie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

No a co? Když Litvínov (v porovnání s velkoměstem Brnem pouhá vesnice) téměř po šedesáti letech v lize vyhrál titul, taky bylo ticho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Původně jsem tady chtěl moudře odpovědět na pár dotazů, ale idu blyt…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Protože Brno, kromě brňanů, nikoho nezajímá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek