dust8

Proč je u leseb, tak oblíbený krátký sestřih vlasů skoro jako střih vlasů na kluka?

Odpovědi
Filip84

Protože žiješ v apriorismech a spojuješ věci, které spolu vůbec nemusí souviset.

Měl jsi někdy dlouhé vlasy? Ale dlouhé, ne na krku, pod zadek, třeba. Má to své výhody, ale je to taky pěkně otravné.

Hlavní výhoda je v thermoregulaci, ony ty vlasy nerostou jenom tak pro parádu, jako. To ano. Ale.

  • je to těžké suché, ne tak, když se to namočí. Já si zkrátil vlasy těsně nad prdel, protože dál už byly unavené životem, dojebané, jak cikánská hračka. A hned je to znát, je to úleva! A teď si vem, že si ty vlasy zkrátíš – jak Ty říkáš – „na kluka“!
  • musí se to česat, to znamená, že každý den strávíš cca 1/2 hodiny česáním.
  • za kondicionér utratíš měsíčně tak 2–3 stovky. Jinak to nejde česat. 😅
  • musíš se naučit 100+1 účesů, a i tak to zavazí.
  • když si blbě učešeš drdol, hlava tě kvalitně bolí ještě tři dny. 👌😅
  • zadrhává se to: do zipů, přisedneš si je, přilehneš si je.
  • dříve, nebo později, budeš mít dreda. Pak ho, buďto, musíš ustřihnout, nebo pomalu a trpělivě rozčesávat.

Já znám hodně holek, co mají opravdu krátké vlasy. A ani jedna z nich není lesba, jako!

Opravdu to s tím souvisí, co myslíš?

iceT

A já znám lesby, co mají dlouhý vlasy.

da ny

Vůbec to tak, přede není..
Znám hodně heterosexuálních žen, se sestřihem „na kluka“. Lesby s dlouhými či polodlouhými vlasy.
Chlapi s dlouhými vlasy (culíkem), přece, také automaticky nejsou gayové. 😉