replicator

Proč je bílý jogurt plesnivý?

Trvanlivost má ještě přes měsíc a nikde nevidím žádné poškození ani žádné dírky. V obchodě byl skladován správně.

Nejlepší odpověď
Drap

Někde se tedy stala chyba. Stejně takový jogurt, který má trvanlivost větší než měsíc, moc k jídlu neni. Správný jogurt je živá kultura a bez konzervantů nemůže měsíc vydržet. Klidně ho zahoď a ušetříš si zdraví.

Další odpovědi
ivzez

Poškození může být mikroskopické.
I když není okem viditelné, mohou se jím do výrobku dostat bakterie apod.

Mc Merkurion

… kdyby to byl opravdový jogurt, tak je nahoře silný škraloup, a vydrží i déle … ovšem ty dnešní umělý náhražky stojej za to, jsou náchylný na kdeco, vyhodit a příště kupovat JOGURT …

… doplňuju: … /toto nejni reklama/ … u těchto jogurtů (nejen bílých) se mi to nestalo a mohu garantovat, že i po datu, jsou naprosto v cajku, a že ten jogurt, je v nich znát: http://www.ma­deta.cz/cz/vy­robky/prehled-vyrobku?katego­rie=jogurty&pro­dukt=jihocesky-jogurt-tradicni-bily-min-2-5-200-g … pozor, ale pouze ve skleničce, ty ostatní (přestože se tak tváří), tak ty nejsou ono …

anonym

protoze si ho plesnivej koupil