Smack

Proč jdou nemovitosti s cenou nahoru?

Zdražování.

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Jednoduché. Velká poptávka a malá nabídka. Dále velké množství peněz na vkladech a úsporách a snaha je tímto uchránit před předpokládanou (a zřejmě reálnou) velkou inflací, která peníze na vkladech – úspory, radikálně znehodnocuje.
Investice do nemovitostí jsou poměrně nejlepším a nejjistějším uložením financí. Ale dá se předpokládat, že pořízení nemovitostí v současné době, už tak výhodné, do budoucnosti, jako uložení hotovosti, nebude. Ale čas ukáže.

Další odpovědi
Rokio

Je nízká nabídka nemovitostí a vysoká poptávka po nich. Spousta lidí si bere hypotéky, aby žila ve vlastním. Je zákaz cestování, takže v Česku nepracuje levná pracovní síla z Ukrajiny a materiál je drahý.

elkon

Protože se stále zdražuje všechno, tedy i nemovitosti. Je to také otázka nabídky a poptávky. Když je něčeho málo, ceny jdou nahoru.

plebs

Poněvadž je u velké části národa velké množství peněz a i stavební materiál letí nahoru na jaře jsem zakoupil kubík prken za 4 tisíce dnes jsem zamáz osm.

nyjono

Protože poptávka převyšuje nabídku.
Tak proto.
To je přece jasný.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone