Kopta

Problémy s MP4

Ahoj, mám MP4 Philips GoGear Vibe, 4 GB a již dřívě jsem s ním měl potíže (nefungujou v ní filmy, zasekává se, maže sama soubory). Rozhodl jsem se ji využít jen k písním. Včera prostě jen tak poslouchám a najednou přestane fungovat. Z ničeho nic s plnou baterkou. Už nejde ani zapnout, ani resetovat a ani nabít. Co se stalo a co dál? Díky.

Odpovědi
Bedy

Myslím si, že to má už za sebou. Můžete ji zkusit dát opravit, ale nevím, nevím… lepší asi bude, když si koupíte novou MP4ku nebo si pořidíte chytrý telefon.
Mohu pomoct s výběrem jak MP4, tak i mobilu (klidně i přes interní zprávy).

everest

je mozne ze se prepalil spoj.pokud si budete kupovat novou tak doporucuji znacku Sweex