Larissa

Problém s prodlužkou…

Ahoj, koupila jsem si prodlužku, je tam nápis – ochrana proti dětem, takové červené, no, je to papírek. Ale teď problém – do té prodlužky mi nic nejde zastrčit – do ostatních mch prodlužek ano, ale do této ne. Prostě je tam nějaký tlak – já nevím – mám víc přitlačit? Ale do ostatních to jde lehce…

Předem díky…
Doplňuji:
Přitlačila jsem a ejhle, už to mám! Moc děkuji! :*

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou tam dětské klapky s pružinkou, postačí silně zatlačit.
Právě, aby tam děti nemohly jen tak ze zvědavosti strkat třeba hřebík apod.
Dnes už to má většina „jezevčíků“, některé i centrální vypínač s červenou prosvětlující kontrolkou.

Další odpovědi
www

Neboj se přitlačit a pořádně zaber!

hanulka11

proto je to ochrana aby děti nic nepojily- jen se nebojte přitlačit

honza19hk

musíš přitlačit.tyhle prodlužky nemám rád a proto si prodlužku doma vyrobím,Stačí kabel a koncovky a hlavně vědět jak to zapojit.