simsalabim

Problém s prezentací – Microsoft PowerPoint 2007

Čau,
mám doma Microsoft PowerPoint 2007, tak jsem si chtěla udělat jednu prezentaci. Mám tam zvuk (Vložení – Zvuk), no a teď mi tam naskočil problém: Když dám „Přehrát prezentaci“, automaticky to naskočí a pak jako kdyby se to úplně zaseklo. Mám načasování na 10 sekund, ale můžu čekat klidně 10 hodin a furt nic a nic. Další problém je ten, že se ani hudba nespustí. Už jsem to párkrát dělala, takže už vím jak na to. (Jenom abyste si nemysleli že to dělám „pokus-omyl“ na poprvé.) Prostě mě štve, že to nejde…
Nevíte někdo co s tím je?
Doplňuji:
Trvání: 0:4:14
Typ: BSplayer file
Velikost: 2,42 MB

Ale dělala jsem prezentaci s písničkou stejnýhoi typu a ta normálně jela, takže nevím, čím to je.

Odpovědi
Nozdrolomo

myslím, že problém bude buď ve velikosti vloženého zvuku (je moc velký) nebo v jeho formátu (PP nemá kodek na přehrání). Jak je vložený soubor velký a co je to zač ? (mp3, wav, … ?)