Mofli

Problém s hotmail.com

Nemohu ani posílat nikomu email, ani nedostávám. Všechna nastavení jsem zkontroloval. Záhadou jsem dostal ovšem jeden email reklamní. Kontaktoval jsem Answers a chtějí po mně moji adresu, nevím jestli jim mám poslat, jestli se někdo nenaboural do mé schránky. Heslo jsem hned změnil. Děkuji.

Odpovědi
Damiana

Zkus smazat historii. Měla jsem stejný problém a pomohlo to.

anonym

Doufám, že nemáš tento program http://pritel007­.webnode.cz/
V jejich podmínkách se píše: " PŘI REGISTRACI NEPOUŽÍVEJTE EMAILY : SEZNAM, CENTRUM, EMAIL, AZET … ATD. JSOU BLOKOVANÝ. ZAČAL KONKURENČNÍ BOJ, PROTO VÁM NA TYHLE EMAILY NIC OD WAZZUBU NEPŘIJDE!!!
MUSÍTE SI ZŘÍDIT EMAIL U GOOGLE – GMAIL.COM, NEBO U YAHOO.COM, POPŘÍPADĚ HOTMAIL.COM, NEBO MAIL.COM. ZDE TO FUNGUJE !!

Čili kdo má nastavený hotmail, tak Seznam tuto adresu ignoruje a nepustí tam žádné zprávy.
Toto jsem řešil u dcery, která bydlí v Austrálii a také má hotmail.Od nás ji nechodily žádné emaily.Tak si pořídila Seznam a je to bez problémů.