daran

Problem ohledne hdd

Kdyz mi nekdo rekne,ze mam poskozeny disk a ze si ho musim nekam hodit, co tim myslel?

Odpovědi
badisko

Ze si mas vymenit HDD …jinak na tedstovani je tady program drive nez ho vymenite si ho jeste jednou skontrolujte .. jsou na to spesl programy treba tento je dobry …
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/monitorin­g/hd-tune/

Doplňuji:
pokud mate problem s anglinou zde je cestina .. http://cestiny­.idnes.cz/hd-tune-cl4-/Software.aspx?c=A040731­_28242_bw-cestiny-software_bw
pokud budete stahovat z meho odkazu ze stahuj.cz .. tak na idnes.cz ..vyberte cestinu 2.50
instalace je velice jednoducha po stazeni na ni jen kliknete odsouhasite a je to …

Jsemtady

Disk hdd je dlouhodoba pamet/uloziste .. da se to dost dobre prirovnat ke gramofonove desce, jsou tam otacejici se plotny a ctou se stejnou packou jak deska na gramofonu, jen je to tu kovove a zapis magneticky.
Vlivem otresu pri prenaseni, ci spatnym vypinanim (natvrdo) namisto tlacitko vypnout se mohou poskrabat. Mno a pak ta poskrabana mista nemusi fungovat. Na to jsou ty programy jako scandisk nebo jine ktere najdou vadna mista a ulozi je do tabulky aby se do nich nezapisovalo. No ale muze zlobit treba napajeni atp. Nejspis byste u vadneho disku slyseli obcasne skrabani, prerusovane klapani atp.