MILAN1961

Problém s HDD

dostal hdd 5OOgb,ale je rozdělený na dva disky-potřeboval bych poradit jak ho zase spojit v jeden,nějaký postup nebo program mám Win xp profesionál.Díky ta každou radu nebo pomoc.

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli vám nejde o data na disku, tak to uděláte přímo ve Win. Tento počítač/Spravo­vat/Správa počítače/Správa disků, kde dáte Odstranit oddíl. Po sloučení bude potřeba disk naformátovat.
Jestli chcete zachovat data, můžete použít např. Acronis Disk Director Suite, Paragon Partition Manager, Partition Magic, Easeus Partition Manager, Acronis Partition Expert.

Další odpovědi
rynek878

„Hlada“ má pravdu, já taky používám Disk Director Suite10 GuideCZA4 , je super a hrozně jednoduchý-doporučuji!!!
Doplňuji:
poslal jsem Vám na něj link link(plná verze)

Ježour

Vlozit instalacni CD k WIN XP, z nej nabootovat system, proklikat se k formatu disku a nasledne v sekci vytvareni (slucovani) oddilu pošolichat tak, jakou mam aktualni potrebu – tedy ve tvem pripade jeden oddil. Pak ho jiz muzeme pouzivat jako uloziste dat nebo na nej instalovat libovolny OP.

Zajimava diskuse zde:
http://www.mo­jewindows.cz/no­de/1053