Bořek Dvořák

Pro ženy: Co hodnotíte jako méně přijatelné po třicítce: spolubydlení, nebo bydlení u rodičů?

Velevážené dámy – mám na Vás zákeřnou otázku. Když odhlédneme od faktu, že ani jedna výše uvedená varianta není ideální, tak je třeba si připustit, že v současné přírodě nejsou tyto jevy až tak vzácné.
Teoreticky uvažujeme tyto varianty:
Spolubydlení v bytě 2+1, nebo 3+1 s jednou další osobou mužského pohlaví, samostatné neprůchozí pokoje.
Bydlení s rodiči – samostatné patro, avšak bez vlastní koupelny – nutnost navštívit rizikové území rodičů ve spodním patře.
Modelová situace – v pořadí třetí rande s potenciálem delšího večera s možností přespání.
Děkuji za Vaše názory.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Michaela66

Spolubydlení.

Hůře vidím spolubydlení. A to z toho důvodu, že není důvod vyhazovat peníze za nájem, pokud má osoba možnost bydlet v patře u rodičů. Samozřejmě je to hodně obecná úvaha, záleží na okolnostech (cena nájmu Praha x Pelhřimov; spolubydlení kvůli kratší cestě do práce než od rodičů; nesnášenlivost s rodiči apod.).
Pokud otázka směřuje jen na aspekt přespání, tak více soukromí snad bude v tom patře, než ve sdíleném bytě. Není důvod automaticky předjímat, že přízemí je rizikovým územím. Některé mé kamarádky volnějších mravů mi kolikrát říkaly, že jim i matka jejich protějšku udělala snídani a popovídala s nimi – a to se kolikrát viděly poprvé až ráno. To by na mě asi bylo trochu moc:)

Na mě příliš obecná otázka, ale obecně bych si myslela, že ten chlap je blbec, pokud vyhazuje bezdůvodně za nájem.

paul1

Spolubydlení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.