Avatar uživatele
IBI05

Přítel se věnuje více pc hrám. Co s tím?

Ahoj. Mám problém s přítelem, každý den hraje hru. Neozve se mi třeba 2–6 hodin. Kdyz mu zavokam rekne mi ze nema cas. Uz mi to slibil ze prestane hrat, ale zjistila jsem ze lhal a stejne dal hral. Je mu 22 chapu to ze se potrebuje odreagovat. Ale dost mi to vadi. Jak mam dal zakrocit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, gagaga před 3808 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

2–6 hodin se neozve? On ti musí volat každý dvě hodiny? Radši se nebudu ptát… každopádně zakazovat mu něco nemá smysl, on si na to musí přijít sám, co je pro něj přednější, a my chlapi jdeme vždy až na samou hranici snesitelnosti a co vlastně chceme pochopíme většinou až ve chvíli, kdy to můžeme ztratit, takže já radím bav se, bav se normálně bez něj, choď na diskotéky, nech se pozvat od nějakýho kluka klidně do kina, domů se vracej později a později, a uvidíš že jednoho dne sám od sebe vypne počítač a začne zjišťovat, co se to tu vlastně děje..

A nebo ne, beru svou radu zpět, mám lepší nápad, nech tu telefonní číslo, já hry nehraju.
Doplňuji:
Krakis: a tohle znáš? 🙂

"Ve tři hodiny v noci se žena potichoučku vkradla do sousední místnosti.
Kladivem rozbila 19-palcový monitor, cédéčka polila lepidlem,
počítač vyhodila oknem a tiskárnu utopila ve vaně. Vzala golfové hole
a všechny i s bagem narvala do popelnice. Když už byla venku, stavila se v
garáži a zuřivě začala bušit kladivem do motocyklu Harley Davidson, r.v.
1958. Pro jistotu ještě prořezala obě pneumatiky.
Potom se uklidnila a vrátila se do ložnice, do teplé postele a
přitiskla se k boku svého nic netušícího spícího manžela a usínala s
blaženým pocitem, že už teď veškerý volný čas bude do konce života věnovat
jejich lásce a do smrti se od ní nehne.
A měla pravdu …

… do konce života jí zbývaly ještě čtyři hodiny…"

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Odstřihni přítele nebo počítač.:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nonnel

Nauč se hrát taky a nandej mu to. Třeba mu ty hry znechutíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zkuste dělat „mrtvého brouka“. Ať se ozve on. Buď se ozve, nebo ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Popadni sousedův joystick a taky si hraj :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vanad

Závislost na hraní her může být stejná, jako závislost na alkoholu nebo cigaretách a jako taková se i léčí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zajisti mu místo ve školce a najdi si jiného. S takovými hračičky se pro život počítat nedá, zvlášť když ten tvůj ti navíc lže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nanami

Počkej ještě měsíc, jestli ti znovu bude lhát a bude pořád hrát-rozejdi se s ním 🙂 Teda já bych to aspoň udělala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

No jako za hrat si taky a mit tedy spolecnej konicek nemusi byt spatne .. navic tam s nim muzes komunikovat …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Zformátuj mu HDD a bude pokoj.A pokud tě vymění za jiný a nepochopí to,tak víš na čem jseš a podle toho se zachovej.
Doplňuji:
No , s tím Harlejem bych to asi taky nerozdejchal… 🙂

Upravil/a: Krakis

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Já osobně si myslím, že hráč her je v dnešní době nejlepší partie pro ženu, co se týče kvalitního vztahu bez nevěry a dalších komplikací. Jen je potřeba mu dát i trochu prostor, já osobně bych se zbláznil, kdybych se musel každý 2 hodiny hlásit své mladé… Zakazování nic nevyřeší nezapomeň, že zakázané ovoce vždy nejlépe chutná a budeš ho pomalu od sebe odhánět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

s tim nehnes,ja jsem taky fanatik,a jak zacnu hrat, je se vsim konec, .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ctenar

Většina hráčů se dá přemluvit na nějakou deskovou hru a když už to rozjede skupinka třeba 4 či více lidí, dá se i vymyslet jak jít do lesa či k vodě a hrát tam .. :) Pokud všichni znáte jak tahat šachovýma figurkama tak pro amatéry dobrá zábava pro 4 jsou bughouse šachy, je to týmovka a spoluhráč Ti může poradit. A kdo by rád neporadil pěkné slečně …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

marci1: „dělat mrtvýho brouka“? jako lehnout si na záda a nehýbat se? :)

před 3808 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek