Miroslavst

Přistání na měsíci v roce 1969

V roce 1969 bylo provedeno přistání na měsíci. Myslíte, že to je pravda nebo jen klam ze strany NASA a americké vlády?

Nejlepší odpověď
dudu

Jedna z teorií praví, že při prvním a skutečném přistání amíci narazili na vyspělou civilizaci, která Měsíc využívá jako svoji výzkumnou základnu a ta jim další návštěvy zatrhla. Dotočili pár dílů dalších už fiktivních návštěv a projekt odtroubili. Měsíc byl navštěvován již před statisíci let výzkumníky z jiných světů, jsou tam dodnes zachovalé artefakty. O těchto bytostech, které ovládaly vysoce vyspělou techniku, ale kromě výzkumů také mezi sebou často válčily, hovoří zápisy na sumerských hliněných tabulkách a poměrně rozsáhle též indické védy.

Další odpovědi
mosoj

Jsem pamětník programu Apollo. V té době mně bylo 23 let. Přistání na měsíci se určitě uskutečnila.
Nakonec jsou zde přivezené horniny, které jsou ( nebo byly i v Praze). Co Apollo 13. Tu havárii natočily také v Hollywodu.
Proč myslíte že je měsíc 40 let tabu. Nevěřte
nedostatku financí. I když se jedná o opravdu náročné mise z dnešního pohledu proti roku 1969 to je „brnkačka“. Navíc dost vědeckých přístrojů které jsou dnes umístěny na satelitech by bylo výhodnější a ekonomičtější mít na měsíci.
Faktem zůstává, že při misích Apollo k něčemu došlo. Osobně jsem přesvedčen že doslova a do písmene byly Američani z měsíce vypráskáni a nejenom Američani. Týká se to i Rusů a jsem velmi zvědavý jak se zachová Čína. Rusové zkoumali měsíc automaty ( Lunochod), program určitě finančně méně náročný a ukončili ho též. Na měsíc se vysílaly družice, které obíhaly měsíc a fotily odvrácenou stranu, taktéž naráz ukončeno. Odvrácená strana je totiž z tohoto hlediska nejzajímavější. Z doby misí Apollo
unikl do tisku jeden snímek z odvrácené strany měsíce kde je obrovský předmět ve tvaru doutníku, zřejmě havarovaná kosmická loď obřích rozměrů.
V té době jsem se zajímal o radiovou komunikaci. Z té doby je řada odposlechů komunikace mezi posádkou Apola a řídícím střediskem, které provedli někteří zapálení radioamatéři. V těchto odposleších se hovořilo o setkání s neznámými stroji, které posádky Apola sledovaly a o velkých stavbách. Nakonec o tom píše ve svých knihách i český spisovatel Ludvík Souček. Po ukončení programu Apollo se jeden z astronautů ( nyní si již nemohu vzpomenout
na jméno), ale dá se to dohledat, pomátl a skončil v blázinci.
Jenom čas dá na toto odpověď a rád bych se jí ještě dočkal.

anonym

Co myslíte- není také podfuk tvrzení,že existují pravidelné letecké linky,a dokonce přes Atlantik(to je oceán).

Marunka

Já myslím že chtěli ale něco se jim pos…o a tak to natočili v holyvůdu a odvysílali do světa jen aby byli první.

AVATAR666

něco mezi