izie999

Přírodní odličovač

Mate nějaký tip na přírodní odličovač očí? Slyšela jsem, že mléko je dobré,ale mě to mlékem nejde. Maluju se jen stínama.

Nejlepší odpověď
annas

Kosmetička doporučuje čistý mandlový olej. Dát na vlhý tampon, přiložit na oči a setřít. Olej neštípe ani v očich, dá se jím čistit celý obličej.

Další odpovědi
Lucimia

Mělo by to jít i kapkou olivovýho oleje na mokrém odličovacím tamponu.

ReHu

Lucimia – na mokrém vatovém tamponu, to myslíš navlhčený vodou + kapka mandl. oleje?

Záleží o jakém mléku píšeš. Běžně jsou mléka určená k čiětění pleti, ne k odličování očí.
Na odlíčení očí je potřeba přípravek k tomu určený. Měl by mít oftalmologické testy. Protože by se časem mohla vytvořit i nějaká potíž.
Mysli na to, že v okolí očí je nejjemnější pokožka a proto přípravky používané v okolí očí musí být šetrné a okolí očí vyživovat. Voda vysušuje.
Záleží také na způsobu stírání, aby se ta jemná pokožka nevytahovala. Tím se podporuje tvorba vrásek.

kacka

Jéééé teda to je zajímavý to s tim mandlovým olejem, to zkusim… :) a nemastí to moc obličej???