NikySlime

Přijde vám normální být v dnešní době bez WiFi?

Je mi 14 a doma nemáme WiFi… Mamka jí nechce že bych pak byl prý závislý. Přijde vám v pohodě být v dnešní době bez WiFi?

Nejlepší odpověď
Edison

Závislost není o WiFi. A být bez WiFi je úplně normální.

A… Matka má vždy pravdu!!!

Další odpovědi
anonym

Vyřiď mamince, ať wifi normálně zařídí. Jen ať na ní nastaví MAC filtr, do kterýho nepřidá tvoje zařízení. A samozřejmě ať ti neříká heslo jak na tu wifinu, tak do routeru/access pointu.

Problém vyřešen ke spokojenosti obou stran.

elkon

WiFi není pro život nejdůležitější.

Arne1

Stačí mít neomezená data na mobilu

cochee

WiFi nerovná se nutně internet. Během několika desítek sekund zprovozním wifinu, která k ničemu nebude… (bo ne-internet…)
To je jedna věc, druhá je, že doma ani v práci wifi nepotřebuju životně nutně, internet přes kabel je stejně rychlejší. Pokud se týká mobilu, ještě nedávno (a vlastně i dnes) jsem potřeboval net pouze pro provoz komunikačních programů (Viber, Whatsapp) a na to mi stačil od mobilního operátora mini-balíček dat 20 MB měsíčně. (Že mi operátor teď cpe gigabytové balíky je věc jiná.)

Emefej

Jsem bez WiFi a jsem v pohodě.

Spartaboy

WiFi škodí zdraví. Co to operátoři více rozjeli s mobilním internetem tak nám blbne počasí skoro jak v Německu. Řekni mamce ať WiFi pořídí ale co nejvíce ji vypíná.

Edison

Spartaboy, nějaký relevantní zdroj, ktdrý by podpořil tenhle tvůj blábol… by nebyl???

Edison

Doplnění Astarotha: Taky by se dala WiFi normálně povolit, ale přístup k internetu řídit.

Mc Merkurion

… já doplním vás oba: je v zájmu čtrnáctiletého děcka toto heslo prolomit a k wifině se dostat, maminka asi ví, jaké má proti němu šance a proto volí tuto taktiku …