Přijde vám normální být v dnešní době bez WiFi?

Je mi 14 a doma nemáme WiFi... Mamka jí nechce že bych pak byl prý závislý. Přijde vám v pohodě být v dnešní době bez WiFi?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Závislost není o WiFi. A být bez WiFi je úplně normální.

A... Matka má vždy pravdu!!!

Další odpovědi:

Pokročilý

Vyřiď mamince, ať wifi normálně zařídí. Jen ať na ní nastaví MAC filtr, do kterýho nepřidá tvoje zařízení. A samozřejmě ať ti neříká heslo jak na tu wifinu, tak do routeru/access pointu.

Problém vyřešen ke spokojenosti obou stran.

Bronzový

WiFi není pro život nejdůležitější.

Stříbrný

Stačí mít neomezená data na mobilu

Zlatý

WiFi nerovná se nutně internet. Během několika desítek sekund zprovozním wifinu, která k ničemu nebude... (bo ne-internet...)
To je jedna věc, druhá je, že doma ani v práci wifi nepotřebuju životně nutně, internet přes kabel je stejně rychlejší. Pokud se týká mobilu, ještě nedávno (a vlastně i dnes) jsem potřeboval net pouze pro provoz komunikačních programů (Viber, Whatsapp) a na to mi stačil od mobilního operátora mini-balíček dat 20 MB měsíčně. (Že mi operátor teď cpe gigabytové balíky je věc jiná.)

Zlatý

Jsem bez WiFi a jsem v pohodě.

Pokročilý

WiFi škodí zdraví. Co to operátoři více rozjeli s mobilním internetem tak nám blbne počasí skoro jak v Německu. Řekni mamce ať WiFi pořídí ale co nejvíce ji vypíná.

Diskuze k otázce

Zlatý

Edison

Spartaboy, nějaký relevantní zdroj, ktdrý by podpořil tenhle tvůj blábol... by nebyl???

Zlatý

Edison

Doplnění Astarotha: Taky by se dala WiFi normálně povolit, ale přístup k internetu řídit.

Zlatý

Mc Merkurion

... já doplním vás oba: je v zájmu čtrnáctiletého děcka toto heslo prolomit a k wifině se dostat, maminka asi ví, jaké má proti němu šance a proto volí tuto taktiku ...

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 993
Zlatý Bedy 675
Zlatý Hlada 484
Zlatý gecco 476
Zlatý ge0rge 446
Zlatý www 412
Zlatý Dochy 335
Zlatý led 324
Zlatý Drap 313
Zlatý beer 297

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.