Avatar uživatele
NikySlime

Přijde vám normální být v dnešní době bez WiFi?

Je mi 14 a doma nemáme WiFi… Mamka jí nechce že bych pak byl prý závislý. Přijde vám v pohodě být v dnešní době bez WiFi?

Zajímavá 0 před 1459 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Závislost není o WiFi. A být bez WiFi je úplně normální.

A… Matka má vždy pravdu!!!

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vyřiď mamince, ať wifi normálně zařídí. Jen ať na ní nastaví MAC filtr, do kterýho nepřidá tvoje zařízení. A samozřejmě ať ti neříká heslo jak na tu wifinu, tak do routeru/access pointu.

Problém vyřešen ke spokojenosti obou stran.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

WiFi není pro život nejdůležitější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Stačí mít neomezená data na mobilu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

WiFi nerovná se nutně internet. Během několika desítek sekund zprovozním wifinu, která k ničemu nebude… (bo ne-internet…)
To je jedna věc, druhá je, že doma ani v práci wifi nepotřebuju životně nutně, internet přes kabel je stejně rychlejší. Pokud se týká mobilu, ještě nedávno (a vlastně i dnes) jsem potřeboval net pouze pro provoz komunikačních programů (Viber, Whatsapp) a na to mi stačil od mobilního operátora mini-balíček dat 20 MB měsíčně. (Že mi operátor teď cpe gigabytové balíky je věc jiná.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jsem bez WiFi a jsem v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spartaboy

WiFi škodí zdraví. Co to operátoři více rozjeli s mobilním internetem tak nám blbne počasí skoro jak v Německu. Řekni mamce ať WiFi pořídí ale co nejvíce ji vypíná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Spartaboy, nějaký relevantní zdroj, ktdrý by podpořil tenhle tvůj blábol… by nebyl???

před 1457 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Doplnění Astarotha: Taky by se dala WiFi normálně povolit, ale přístup k internetu řídit.

před 1459 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… já doplním vás oba: je v zájmu čtrnáctiletého děcka toto heslo prolomit a k wifině se dostat, maminka asi ví, jaké má proti němu šance a proto volí tuto taktiku …

před 1458 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek