Přijde Vám dívka které je 16 a má 150 cm a váží 31 kg tlustá nebo pod váhou ?

Nejlepší odpověď
Ella

tak to je teda pořádná podváhá! podle kalkulačky BMI mi to ani nenabízí výsledek…

cituji zdravotní rizika: „Orgány nejsou schopny pracovat dostatečně, klesá imunita a schopnost organismu správně regenerovat a vyrovnávat se s každodenní zátěží. U žen hrozí také vymizení menstruace a tedy neplodnost! Rozhodně neuškodí, pokud pár kilogramů naberete.“

Zdroj: www.fithall.cz

Další odpovědi
iceT

Normální člověk by řekl,že je nemocná.Ale také být nemocná nemusí.Otázka zní:z jakého důvodu dívka váží tak málo?Při této výšce by měla mít alespon minimálně 40 kilo,takže podle podle mně tlustá určitě není,a kdo by tvrdil opak je s prominutím debil.

Miroslavst

BMI, tedy body master index říká, že:
13,77 je těžká podvýživa

váha děleno výška v metrech na druhou= BMI

hanulka11

tak to je vyzáblina

venkovan

Pro studenta medicíny a anatomie lidského těla je ještě tlustá. Nejsou zatím vidět všechny kosti.
Normální kluk ale nebude vědět kde má takovou holku pohladit aby si neprorazil o kosti dlaň. Za tokouvou postavou se určitě otočí a hned se podívá na druhou, normálně rostlou ženu, protože její tvary má většina mužů zakódované jako symbol zdravé ženy.
A mimochodem – co jsem viděl okolo sebe, tak děvčata která nejsou jako chrt, samé žebro a kloub, tak zpravidla mají veselejší povahu, nejsou náladové a lépe snášejí nepohodu.
Tak si vyber.

ReHu

Zcela jistě pod váhou.

http://www.hubnuti-jak.cz/bmi/in­dex.php

Ani štíhlé ženy nejsou hubené. To je velký rozdíl. Hubené už nejsou pěkné, pod kůží vystouplé kosti a to není nic hezkého.
Na štíhlou ženu je pěkný pohled, na rozdíl od kostry potažené kůží.

Terryle

no tak taková dívčina je buď už mrtvá, nebo na pokraji smrti… pamatuju si, když jsem v první třídě byla v lázních kvůli dýchání, vážila jsem 27 kilo, patřila k vyšším prvňáčkům a dostávala jsem povinně přídavky a druhý večeře jakožto dítě na hranici podvýživy. Nedovedu si představit téměř dospělýho člověka o váze skoro stejné.
Pokud to není ani překlep, ani vtip, okamžitě a bez legrace k psychiatrovi a k odborníkům na výživu. To je o život. A pokud si to nezpůsobila sama hubnutím, tak by to stejně chtělo doktora – zjistit, kde je problém… to není normální váha.

quentos

Mirku, spíš body mass ;{)>