Adri ..

Kdy lze tvořit přídavné balíčky karet na Steamu?

Zdravím, na Steamu je možnost tvorby přídavných balíčků karet pro jednotlivé hry a vždy při tvorbě se zobrazuje možnost buď vyměnitelný nebo nevyměnitelný. Bohužel možnost vyměnitelný nelze zvolit a nikde jsem nedohledala, kdy můžu tvořit právě ty vyměnitelné balíčky, které bych pak mohla prodat na tržišti. Nevíte někdo, kdy je možné je vytvořit?

Odpovědi
anonym

Posílám nějaké oficiální informace v odkazu a pokud to tam nenajdeš, tak napiš do diskuze pod otázkou a uvidíme, co se dá dělat.
https://steam­community.com/tra­dingcards/faq/?l=cz­ech