Martin Valek

Příchozí hovor z Vatikánu, může se jednat o podvod?

Zdravím, dnes mi volalo číslo ‭+39 388 8789691‬, po zvednutí se nikdo neozval a hned hovor položil, poté jsem volajícího zablokoval, může se jednat o nějaký podvod?

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj Martin Valek, ano ve Tvém případě se jedná o podvod. Nikdy nevadí když hovor z ciziny zvedneš, za přijetí hovoru se NIKDY nic neúčtuje volanému. Pokud tě jenom prozvání a po přijetí hned zavěsí, jde o to že v Tobě chtějí vyvolat pocit, že tě někdo potřebuje, aby si zavolal zpátky. Pokud zavoláš zpět naúčtují Ti velké sumy a tím si vydělávají.

Další odpovědi
Autista

Už ti odcizili kartu a jede si pro tebe mafie, cizí hovory nikdy NIKDY nezvedej kor jestli to je z Vatikánu :D

anonym

Jestli vám třeba nabídli poukázku na setkání s Bohem, vy jste jí zaplatil, ale setkání se neuskutečnilo, byl jste vskutku podveden.

+39 je předvolba celý Itálie, ne jen Vatikánu. Ten by snad měl používat +39 nebo +379.

Drap

Může, ale pravděpodobnost je velmi malá.

Kryšpín

A nemohl volat Papež.

Pepa25

To je italské mobilní telefonní číslo. Pokud nečekáte hovor z Itálie, tak stačí prostě zpět nevolat …