Durango

Přibývají hloupé facebookařky a ubývají chytré holky?

A platí to i s kluky.. nechci žít ve světe kde budou samí takoví tupci a nechci si najít holku která byla odpaněná ve 12 nebo 13 -_-
Existují ještě slušné holky a normální kluci kteří nejsou šamponci a zvládají pravopis?

Nejlepší odpověď
marci1

Chytré a slušné holky neubývají, jen se na sociálních sítích nevyskytují. My „chytré“ jsme tady ! 🙂 Pokud nechceš žít ve světě „tupců“, ( jak píšeš ) zajdi si třeba do divadla, na koncert, do čajovny, na výstavu apod. a sociálním sítím se nejlépe vyhni. 🙂

Další odpovědi
badisko

Ano chytre holky existuji a jejich mnoho to jen tobe se vyhybaji obloukem …

Quimby

Tahle otázku tu byla tisíckrát.
Ano, existují normální lidé.

Questman

Existují ale jsme oškliví :D
Doplňuji:
NikkiHeat
Dneska je nutnost mít Facebook, podobně jako mít e-mail. Neznamená, že kdo má facebookový profil je nutně idiot, často je to nutné už třeba kvůli práci a v mnoha směrech je užitečný, jen se na něm nesmí trávit moc času, jako na všech sociálních sítích, forech a internetu celkově :)

martin21000

Existují, pouze se nevyjadřují. Nemají to zapotřebí, psát nesmysly na facebook.

NikkiHeat

Samozřejmě že existují ale ti nejchytřejší facebook nemají…takže je nenajdeš, blbý co.....

lota

Mám pocit, že opravdu přibývají.

da ny

Těžká odpověď, znám závislé a "totálně zblblé FBukáře 45 i 50 leté.
Uvědom si, že je to bohužel často nutnost, podporovaná školami na všech stupních vzdělání…
Dcera by se o přípravách na maturitní ples nedozvěděla bez FB nic,
nyní na VŠ prostřednictvím FB si spolužáci pomáhají a spolupracují…
Jde o to kdo tam conapíše nebo pověsí za foto.
Ne každý tam píše jen samé plytké nesmysly :)