Rocker

Při přehrávání filmu na notebooku se mi nezobrazuje panel ovládání,dá se nějak nastavit?

Doplňuji:
Jde o lištu v Media Player,kterou si můžu video přetočit na určité místo,stopnout apod..Nemíval jsem jí tam po celou dobu filmu,ale teď tam není vůbec.

Nejlepší odpověď
badisko

no asi se da vsechno ale chtelo by upresnit otazku …
vcem filmy prehravas …a jaky panel myslis..

Doplňuji:
atd…

Další odpovědi
Děda Louda

Zobrazení ovládacího panelu by mě rušilo umělecký zážitek z videa. K ovládání používám klávesnici.

Bedy

Jakou verzi Windows Media Playeru máte? Když dáte film na celou obrazovku a sjedete myší dolů, tak se lišta nezobrazí?

Ella

klikni pravým tlačítkem při přehrávání a objeví se ti další možnosti… otevře se ti okno Možnosti, kde si můžeš nastavit přehrávač podle svého… tam by to mělo být – automaticky skrýt ovládací prvky přehrávače počas přehrávání nebo něco podbného, záleží na tom jakou verzi přehrávače máš…

briliant