Při kolika promile by si měl člověk říct, že má dost?

Odpovědi
ivzez

Těžko říct.
Už proto, že si v průběhu pití nikdo hladinu alkoholu nekontroluje.

Kepler

To je dost individuální. Valach třeba po litru slivovice, kdy potřebuje přední náhon: dajte mi kožené rukavice a ruky na zem, já už dondu dom sám.

EKSOT123

Příležitostně ale se to různí podle příležitosti. Zlaté pravidlo:Aby člověk nebyl pod obraz(Boží). Což v sobě zahrnuje nejen stav-množství promile ale i odůvodnění a četnost tohoto stavu.
Opilce ale nemám rád. Včera večer, když jsem šel z hospody, mi jeden z nich šlápl na ruku!

Kryšpín

Pilot za volantem 0,4, cyklista 0,5, v parlamentu se to neměří poněvadž na vyvolené neplatí zákonník práce a takovej Čurda u fekálu okolo 6 ti, rovněž některé dámy nezůstávají o mnoho pozadu a.t.d.