SIMCA

PREVOD DVD

POTŘEBOVALA BYCH PORADIT-MÁM DVD VIDEO S KLIPAMA CHCI SI HO PŘEPÁLIT JAK NA TO?OBSAH JE VĚTŠÍ /4,87GB/,TAK NEVÍM JAK NA TO.JAKÝ DRUH PROGRAMU NA VYPALOVÁNÍ MÁM ZVOLIT,ZKRÁTKA CO S TÍM DÍKY SIMČA

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nejsem žádnej odborník přes toto a taky bych asi nehledal různé programy, které to určitě umí. Poradil bych si tkz. selským rozumem.
Překopíroval bych obsah dvd do počítače a vypálil přímo z počítače. to co bych nepotřeboval, tak bych prostě nevypaloval. pokud je to originál dvd, je tam určitě plno věcí co není třeba pálit. (úvod a jiné). to by zmenšilo obsah a bylo by to na jedno dvd. Nebo bych prostě vypálil část na jedno a část na druhé dvd.

Další odpovědi
Miky&Miky

Tak proc si to jednoduse nerozdelit na pul..mit dve dvd..s mensim obsahem..1 a 2 dil:))