paul1

Přeorientuje se turismus k Baltu?

Jsou tam sice nižší teploty, ale v porovnání s minulostí se průměrná teplota trošku zvýšila a asi to bude pokračovat. Také tam nejsou (asi) žraloci. Myslím ale, že letoviska tam jsou celkem dobře vybavené.

Nejlepší odpověď
zjentek

No, třeba já jsem už přeorientovaný.

Další odpovědi
elkon

Proč ne, v určitém období je tam teplo a kolem je mnoho zajímavých památek a hradů. Pro ty, kteří se nechtějí péct jen na slunci, ale také něco vidět. A také jsou tam výhodné ceny.

Ametyst

Někteří lidé jedou z vlny veder do ještě větších veder. To není můj styl. Nejlepší moje dovolená je ve Skotsku. 🙂 Balt je ideální, a budu o tom přemýšlet. Udělám v Polsku nákup (jako statisíce Čechů), natankuju, a rovnou zůstanu na dovolené. Nějak se nám ta naše drahá, až předražená vlast, vymstila.

aliendrone

To JE dost dobře možné (ve smyslu posílení zájmu o destinaci). Stejně tak jako aktuálně „znovunalezená“ vnitrostátní turistika/dovo­lené. 🙂