kajaahela

Nevíte, v čem je chyba, když mi navigace nenaplánuje trasu přesně místy, kudy chci já?

Jak nahraji do navigace MIO Spirit 5400 Lifetime trasu cesty, kterou jsem si naplánovala v PC? Navigace mi nenaplánuje trasu přesně místy, kudy chci já.

Původní neotázka
Přenesení trasy z PC do navigace

Odpovědi
cochee

Tuto navigaci neznám, ale pokud je dobrá, měla by podporovat průjezdné body, tj. kromě startu a cíle se přidají místa, kterými chceme, aby trasa určitě vedla. Pak tam jsou samozřejmě další prvky, které mohou být v navigaci nastaveny jinak, než bylo zamýšleno při přípravě trasy v PC. Například: má nebo nemá se jet po placených cestách/dálnicích? Má nebo nemá se jet po cestičkách místního významu, nebo alespoň po silnicích III. třídy? Má se preferovat čas jízdy, anebo ujetá vzdálenost? Atd.