Fantom Nasty

Přemýšlím o koupi Samsungu,ale nevím zda si mám koupit Galaxy S3 nebo mám počkat na S4?

Odpovědi
Škoda

Samsung si hraje na co nemá. Podívej se na lepší.

tuCZek

Pokud se nebojíš a počkáš si,tak tady jsou dvě HI-TECH novinky.

http://mobile­net.cz/clanky/le­novo-ideaphone-k900-55-fullhd-displej-a-procesor-intel-atom-10972

http://www.mo­bilmania.cz/clan­ky/zte-grand-s-pry-nejtenci-ctyrjadro-na-svete-ces/sc-3-a-1322594/defau­lt.aspx

astroamateur

Pokud opravdu chceš Samsung tak závisí kolik do toho chceš investovat a jestli se ti ty nové funkce S4 budou vůbec hodit. Jinak jestli chceš trošku vyprofitovat tak chvilku počkej na snížení ceny S4 anebo upgrade S3 (Budou se sem přidávat nové vychytávky). :)

Bedy

Teď půjdou ceny Samsungu Galaxy S3 dolů, takže bych se spíš přiklonil s S3.
Pokud chcete ale lepší mobil, tak bych šel radši do iPhonu – čtyřka se teď dá sehnat za poměrně solidní cenu anebo bych se podíval na mobil Nokia Lumia 920.

Ono Android narozdíl od iOS nebo Windows Phonu je náročnější na hardware, takže je potřeba vyrábět výkonnější mobily, což je zase dobrý marketing, protože to ty lidi víc přitáhne – uvidí čtyřjádrový procesor a 2GB RAM a řeknou si, že je to nadupaný mobil (mluvím o S4) – když se podívám ale na konkurenční Nokii Lumii 920, která má sice jen dvoujádrový procesor, ale ve finále je svižnější a rychlejší, protože má Windows Phone 8.

To samé třeba i ten iPhone.

Sečteno podtrženo, pokud bych si měl kupovat opravdu špičkovej mobil, tak bych vybíral mezi iPhonem a Nokii.