autacek

Překvapil-li by Vaši fenu zoofil, může někdo (vlastník feny) požadovat nějakou náhradu?

Nebo si ji má páníček líp hlídat? Pokud k tomu použije psa, tak se prý (dle místních rad) nic neděje..

A ta odpověď na náhradu újmy? To že uchyla zavřou je hezké, ale Vy k tomu přijdete jak?

Nejlepší odpověď
Edison

Už vidím takovou praktiku… řekněme.. na feně vlkodava… 😁 Buď se to fence bude líbit a vlastně není problém, nebo se jí to líbit nebude a mylím, že si to vyřeší sama… 😁

Další odpovědi
Rokio

Samotné praktikování zoofilie není trestné, ale týrání zvířat při jejím praktikování už trestné je. V případě, že se to zvířeti líbí, tak je po stránce právní vše v pořádku.

Jinak doporučuji pro lidi trpící touto sexuální odchylkou, aby se raději uspokojovali masturbací, představy sexu s objekty dané odchylky, případně se koukali na anime pornografii a kreslenou pornografii, ve které může vidět objekty dané sexuální preference.

Dále zoofilie podle mě není porucha, ani parafilie, jestliže zoofil je schopný držet své sexuální touhy na uzdě. Tedy je to podle mého názoru sexuální orientace.

Mc Merkurion

… pořiď si psa a nebudeš mít starosti s čubou a štěnatama … dyť od toho tu ty feny máme, abychom se na nich vyřádili a jen si užili (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prekvapi-li-cizi-pes-vasi-fenku-a-nakonec-z-toho-nic-neni-muze-nekdo-pozadovat-nejakou-nahradu ) …

doplnění:
Rokio:
… a to že se to zvířeti líbí se bude zjišťovat dotazem, nebo opětovnou zkouškou ???
… já bych jim doporučil raději návštěvu ZOO, bude to pro ně taková nudis pláž …
… v případě zoofila zaměřeného na koně se to tvé přirovnání na uzdě moc nehodí …

replicator

Když zvážím tak stovky argumentů tak to nikdo řešit nebude.
Přirovnal bych to jako by vám bylo ukradeno ve školce autíčko.
Navíc je to jedna z těch věcí, které někoho za to soudit fakt nechcete i když máte pravdu. Nakonec se to obrátí proti vám.

Možná by to šlo převést ze zoofilie na týrání a získat nějaké důkazy.
Samozřejmě, že se dá zjistit, jestli je daný pes jistou osobou týraný. Stačí nechat majitele přivolat svého psa a pak se uvidí jak k němu rád půjde. Když bude třeba koukat do země, několikrát se zastaví, potom ještě párkrát otočí než k majiteli dojde tak je to nejspíš jasný.

ivzez

Podle mne ano.
(Ale odmítám to rozebírat.)

dubraro

Aby to nakonec nebylo chápáno jako kuplířství.

zjentek

Pokud ti zoofil „ohne“ fenu a ty to zdokumentuješ, tedy prokážeš, je jasný, že o nemajetkový újmě BUDE u soudu řeč.

Stát se něco podobnýho mý fence Faňulce, představím si toto jako těžkou duševní újmu, kterou bych jen hodně stěží rozdýchával a hledání adekvátních kompenzací by se zřejmě stalo mou životní nálpní, ne-li přímo smyslem života.