sofid

Přehrávání videí na tabletu.

Zdravím, jaký program je na přehrávání videí na internetu do tabletu. Když jsem na tabletu a jsem na internetu a chci si pustit nějaké video např.: na streamu. Tak se mi neukáže ani to video, nevíte jaký program potřebuju nainstalovat aby mi šla videa přehrát?
Doplňuji:
Aha, omlouvám se. Mám tablet s androidem 4.0, používám prohlížeč Operu. A potřeboval bych přehrávat videa na internetu (videa na YouTube mám stáhnutý program přímo na YouTube)

Nejlepší odpověď
Bedy

Tady bude problém, budete muset někde splašit Adobe Flash Player a doinstalovat ho tam. Přesto nezaručuji, že to půjde. Flash Player pro Android se už delší dobu nedělá.

Zkuste se podívat na Uloz.to – http://uloz.to/hle­dej?q=flash+pla­yer+apk
(v nastavení si povolte instalaci i z nedůvěryhodných zdrojů).

Bez záruky na funkčnost a bezpečnost.
Doplňuji:
Jinak Stream.cz by měl disponovat podporou HTML5 – já třeba v počítači Flash Player nemám nainstalovaný, přesto mi tam video přehrát jde.

Zkuste se eventuálně kouknout po internetovém prohlížeči, co umí HTML5 nebo si to zkuste v nastavení Streamu zapnout.

Další odpovědi
anonym

Obvykle na přehrávání videí potřebuješ Adobe Flash, ale záleží v jakém prohlížeči, na jakém OS (verze)… Zapátrej na fóru k danému OS.
Dodal´s velmi málo informací.

arygnoc

oficiálny flash player bol stiahnutý z obehu.

ako ho nainštalovať, sa dozviete tu:

http://www.mo­jandroid.sk/2012/11/­26/ako-si-bezpecne-nainstalovat-flash-player-pre-android-navod/

arygnoc

Bedy:

odkazovať na pirátske stránky pre inštaláciu software je skutočne riziko pre toho, komu radíte – svedčí o tom už letmý pohľad na veľkosť súborov (čo v nich asi je pridané?).
lepšie je sťahovať z oficiálnych zdrojov archívu verzií Flash Playera spoločnosti Adobe.