jirinka001

Jak nainstalovat Adobe flash player do tabletu?

Ahoj, mám tablet Prestigio Multipad 4 a nemám v něm Adobe flash player. Nejdou mi přehrávat videa např. z novaplus, nejdou mi spustit někté internetové stránky, atd. Hledala jsem na internetu, ale tam jsem se nic kloudného nedozvěděla. Prý něco přes počítač, ale to mi nejde. Poradí mi někdo?

Odpovědi
Hornisse

Obávám se, že nijak. Adobe přestalo Flash Player pro Android poskytovat už před téměř rokem.
Jediná cesta je stáhnout z internetu instalační balíček FP, nahrát jej přes počítač a nainstalovat. Jenže zde je problém. Poslední oficiálně vydaná verze na stránkách Adobe je pro android 4.0, ne pro tvůj 4.2. Balíček pro tvou verzi se sice na internetu najít dá, ale ne ze spolehlivých zdrojů, což silně nedoporučuji. To je ideální cesta jak tablet zavirovat a v extrémním případě i zničit.
Raději se s absencí flashe smiř a případně bombarduj novaplus emaily aby přešli na modernější formát.

Tím neříkám, že instalace je nemožná, jen ji silně nedoporučuji pokud nevíš zcela přesně co děláš