Jak mám přehrát video na tabletu HTC Flyer?

Mám tablet HTC Flyer a nejdou mi přehrát videa na zdi .. zvuk jde, obraz ne .. prosím o radu co s tím..

Odpovědi
Bičiště

Odpovím mírně obecně. Některé přístroje nepodporují např.formát DivX, pak je nutná konverze – převedení na podporovaný formát. Je třeba si zvolit i vhodný přehrávač, velmi spokojen jsem s přehrávačem VLC.

anonym

velmi jednoduše, stačí stáhnout si multimediální přehrávač který si poradí se širším spektrem audio/video formátů … doporučuji zkusit tyto https://market­.android.com/se­arch?q=divx+mkv+pla­yer&c=apps

například MX VIDEO PLAYER

fexovka

Velmi jednoduse to fakt nejde.. videa se prehravaji vsude, jen ne na Facebooku na zdi.. tak ze otazka byla asi spatne pochopena. Vsude jinde to funguje Ok..