Jenda K.

jak přidat k přehrávanému videu titulky v SRT souboru?

Mám stažený soubor SRT a potřebuji přidat k přehrávanému videu v KODI, zatím marně se znažím přijít na to, jak přidat k přehrávanému videu, všechny návody pouze obsahují způsob jak propojit nějaký server, napr. OpenSubtitles. Ale to mi ničemu není, a nic jiného použitelného jsem nenašel. Věděl by někdo tady? Zkoušel jsem klasicky přetáhnout do okna s videem, ale nic se nestalo

Odpovědi
elkon

Pokud vím, tak titulky se přidávají do složky, kde je video. Přehrávač si je najde. To znamená založ si složku, nějak ji pojmenuj a do ní vlož video i titulky. Myslím, že oba soubory by měly mít stejný název. A je to.

Dochy

Podle:
https://forum­.kodi.tv/show­thread.php?tid=337­929
musí být titulky ve stejném adresář a mít stejný název (až na koncovku, příp. z jazykovým suffixem. To máš?¨¨
tedy např.:
film.avi
film.cz.srt

U streamu si to nějak nedokážu představit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Jenda K.

A jak v pripade,kdyz to video je internetovy stream? Tady zadny adresar neni

elkon

Do streamu nemůžeš dávat svoje titulky. Tak si to stáhni a pak si tam dej titulky. Ale není to tak snadné. Musí to být titulky určené přesně pro tu kopii.