anonym

Preferujete supermarkety

a nebo male obchudky zivnostniku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4318 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
kropitko

supermarkety,v obchůdcích co tady u nás máme,koupím leda tak předražené a prošlé zboží. Nakupuji tam,jen když něco zapomenu koupit v supermarketu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
BEAES

Obojí, podle situace. Když jsem byla bez auta, tak jsem si vystačila i s obchůdky poblíž bydliště. Větší nákupy se ale určitě lépe dělají v super-hyper.

0 Nominace Nahlásit

kokoťenko

Zkuste se pohrabat v nějaké pěkné popelnici.Čus

0 Nominace Nahlásit

ten který je

V mém okolí malí živnostníci vymizeli a obchůdky převzali Vietnamci.V jedné ulici jsou např. dva vietnamské obchůdky s potravinami.Jinak jsou všude supermarkety.Nechápu jak se můžou ti Vietnamci uživit když všichni živnostníci zkrachovali.Já osobně nakupuji v těch supermarketech a v těch obchůdcích jen drobnosti.

0 Nominace Nahlásit

panenka

Na velké nákupy preferuji supermarkety,pokud mám jen koupit pečivo a nějaké drobnosti tak to jdu k nám do JEDNOTY.

0 Nominace Nahlásit

Jahoda

Také prferuji supermarkety. A jak říká afro.minerva- v supermarketu seženete skoro vše na jednom místě a ušetříte se tak lítání po obchodech.

0 Nominace Nahlásit

Miroslavst

Já raději supermarkety. Nejen že tak seženu víc než v malých obchůdcích, ale taky si to zboží můžu předtím "osahat", mám čas na přemýšlení, což v malém obchůdku nejde.
Chtěl bych vidět toho prodavače, jak radostně vytahuje z regálu jednu věc za druhou a já je porovnávám, osahávám a nakonec možná ani nekoupím, abych se tam druhý den vrátil a chtěl vidět ještě to a to.

0 Nominace Nahlásit

Mofli

Preferuji supermarkety.

0 Nominace Nahlásit

Lucimia

Supermarkety - ty už zvítězily nad ostatními obchůdky...

0 Nominace Nahlásit

KOLMIX

Osobně bydlím v malém městě a preferuji takovoutu zlatou střední cestu - klasické sámošky, kde se Vás hned prodavač neptá, co si přejete, ale zároveň to není velký obchodňák, kde polovinu nákupu tvoří zbytečnosti, které mnohdy vůbec člověk nepotřebuje k životu a po nákupu zjišťuje, že z něho zas jen někdo vysál fůru peněz za hovadiny...

0 Nominace Nahlásit

afro.minerva

Nakupuji v supermarketech. Jednak je tam většina věcí k dostání na jednom místě (a nemusím lítat z krámku do krámku) a navíc jsou tam pěkné slevy a člověk tam i pěkně ušetří.

0 Nominace Nahlásit

ReHu

Podle toho, co potřebuji koupit.

0 Nominace Nahlásit

Nuk nuk

Preferuji obchůdky, ale občas musím i do většího.

0 Nominace Nahlásit

iwetax

Bohužel u nás žádný supermarket není. Když vidím ceny u nás a v supermerketu, tak bych těm prodavačkám u nas nafackovala. Třeba kuřecí řízky prsní 500g 49/84kč u nás (stejný vírobce), Papriky 39/99kč, pleny stejná značka 199/340kč, špagety nejlevnější 7/18kč. Když jedu do okresního města třeba k doktoru tak se vracím obtěžkána taškami. Kvůli nákupům bych tam ale nejela.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování