*Anonymka*

Před měsícem sem se rozešla s klukem.Po rozchodu mě pomlouval.Teď když jdu kolem něj tak na mě kouká.Chce mě zase zpět?

Potřebuju poradit. Asi před měsícem sem se rozešla s jedním klukem. Pořád mě pomlouval a měl něco proti mě po rozchodu. Teď když kolem něj projdu pořád na mě kouká..Ostatní kluci mu říkají co dělám a tak. Znamená to že by mě chtěl zase zpátky?

Nejlepší odpověď
www

Pokud ses s ním rozešla, tak to neřeš. Ať kouká jak kouká.
Jestli ho ale chceš zpátky, nebo tě to moc zajímá z důvodu jiného, zeptej se ho. 😉

Další odpovědi
iceT

Když se na tebe kouká,tak asi přemýšlí,o jaký poklad přišel…

zjentek

více to znamená, že sonduje, jaký to jeho pomlouvání mělo účinek na tebe a pozná teď zbytek z tvých reakcí. Tak snad se k tomu nějak postavíš, ne? Co uděláš ty, rozhodne o tom, jestli tě chce on, srozumitelné?..jako když jdeš k doktorovi zeptat se, co ti je a on tě donutí říct mu to, ale když mlčíš, je v pasti a po prohlídce budeš o sobě vědět přesně tolik, jako jsi věděla, než ses šla za 3pětky dovědět víc. Takže těžko říct, může tě i chtít, ale šťastný život to nebude ,)

anonym

Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky – staré a zlaté přísloví.
Jednou jste se rozešli. Podle toho bys měla brát i jeho pomlouvání a také dnešní pokukování. Stojí Ti to vůbec za to? Kluk, který o Tobě šíří nějaké lži a nepravdy zřejmě bude mít vážné problémy s charakterem.
Dala bych mu „srozumitelně“ najevo, co si o jeho dnešních aktivitách myslím.
Nebo snad chceš říct, že Ty ses s ním rozcházet nechtěla a že se Tě pomlouvání od něj nedotklo? Proč jsi tedy nezabojovala dříve a proč si jeho dnešního zájmu vůbec všímáš? Uvědomuješ si vůbec, že kdo Tě jednou zradí, je schopen udělat to kdykoliv znovu? Rozchod bych pochopila, pomluvy nikdy.
Zachovej si sebeúctu, ať už se rozhodneš udělat cokoliv.
Někdy na něčem jenom zbytečně lpíme, protože máme pocit, že jsme se se situací nedokázali zatím vyrovnat. Ono to ale přejde.