flask

Před měšícem mi začal notebook blbnout a začal dělat šmouhy a nápisy jsou tam kde neměly.

jako např: u ´´vítejte´´ je spouštění systému windows ( ale jen ten nápis a je viditelný slabě)

tady přikládam fotografie: http://kokos321­.rajce.idnes.cz/no­tebook

Odpovědi
jáára

To vypadá na LVDS kabel, ale pouze pokud má poloha víka notebooku vliv na ty artefakty.
Když s displayem hýbeš, děje se něco?

A nebo grafika odešla – odchází…

zelí

Hmm hustý. A otázka je? Asi co se pokazilo, že. No dost možná grafika, ale nelze to takhle říci. Mě když odešel grafický čip tak to v servise ani na potřetí nedokázali opravit. Když se v notebooku něco pokazí dost často to znamená konec.