BENYTA

Před 77 lety se narodila fenomenální, nepřekonatelná zpěvačka. Věděli byste bez googlování její jméno?

Vzhledem ke svému životnímu stylu se dožila pouhých 27 let. Narodila se v Texasu. Dodávám po upozornění omluvu, nějak jsem ještě v loňském roce s těmi přepočty…

Nejlepší odpověď
Kelt

Myslel jsem si, že je to Janis Joplin. Musel jsem se ale přesvědčit. Narodila se 19. 1. 1943, a protože je rok 2021, bylo to před 78 lety. Otázka by měla být přesná pokud se jedná o fakta. Tobě by se taky nelíbilo, kdybys vyhrála, ale oni by zavolali na podobné číslo jako máš ty a ten by bral výhru.

Další odpovědi
JežíšKristus

Helenka Vondráčková

Ametyst

Skvělá a nepřekonatelná Janis Joplin, které se chtějí přiblížit i dnešní zpěvačky.

ten který je

Janis Joplin.Opravdu jsem negůglil.:-)

zjentek

Jestli myslíš Janis Joplin, tak ta se nemohla NARODIT. Tu muselo vytáhnout slunko z ovčí vlny, nebo jinak.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Já jsem se fakt snažil, už od mládí a několikrát, ale bohužel… nějak jde ta její fenomenálnost a nepřekonatelnost mimo mě…