Iljič

Před 3 roky mě policie vyfotila při účasti na demonstracích. Mám kvůli tomu záznam v rejsříku?

Žádný dopis od policie nepřišel.Všechny co tam byli obklíčili a pak jednoho po druhém s občanskou vyfotili. Celkem vyfotili asi tak 200 lidí. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Hans51

Myslíte v rejstříku trestů? To zajisté ne, protože si nedovedu představit situaci, kdy by člověk byl pravomocně odsouzený za trestný čin (a tedy měl „záznam v rejstříku“) a nevěděl o tom 😉

Další odpovědi
bolak

Jasně že jo, protože všechny policejní složky jsou řazený podle fotek, aby se to líp hledalo.

gecco

Co znamená – „mě policie vyfotila za účast na demonstracích“??
Každopádně – záznam v RT bys měl tehdy, byl-li bys pravomocně odsouzen…
😉

Rokio

To rozhodně ne. Zápis v rejstříku trestů máš, pokud jsi odsouzen. Zkrátka bys o tom věděl.

chachar1922

Tak to byla ještě dobrá demonstrace. Mě se v Ostravě nikdo neptal zda chci fotku. Prostě nás sbalili a jeli jsme na stanici.

Věděl by jsi o tom kdyby ano.

lexx

voni Tě legitimovali ? když ne tak jsi v poho, anonymní nahodilý účastník, nebuď posera, záznam v rejstříku není v pravomoci políšů, jenom soud může

Iljič

No všechny co tam byli obklíčili a pak jednoho po druhém s občanskou vyfotili. Bylo tam asi 200 lidí které vyfotili.

bolak

tak to bylo asi jen bu bu bu, abys nedělal problémy..