Avatar uživatele
Iljič

Před 3 roky mě policie vyfotila při účasti na demonstracích. Mám kvůli tomu záznam v rejsříku?

Žádný dopis od policie nepřišel.Všechny co tam byli obklíčili a pak jednoho po druhém s občanskou vyfotili. Celkem vyfotili asi tak 200 lidí. Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chachar1922 před 3006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hans51

Myslíte v rejstříku trestů? To zajisté ne, protože si nedovedu představit situaci, kdy by člověk byl pravomocně odsouzený za trestný čin (a tedy měl „záznam v rejstříku“) a nevěděl o tom 😉

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Jasně že jo, protože všechny policejní složky jsou řazený podle fotek, aby se to líp hledalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Co znamená – „mě policie vyfotila za účast na demonstracích“??
Každopádně – záznam v RT bys měl tehdy, byl-li bys pravomocně odsouzen…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

To rozhodně ne. Zápis v rejstříku trestů máš, pokud jsi odsouzen. Zkrátka bys o tom věděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Tak to byla ještě dobrá demonstrace. Mě se v Ostravě nikdo neptal zda chci fotku. Prostě nás sbalili a jeli jsme na stanici.

Věděl by jsi o tom kdyby ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

voni Tě legitimovali ? když ne tak jsi v poho, anonymní nahodilý účastník, nebuď posera, záznam v rejstříku není v pravomoci políšů, jenom soud může

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Iljič

No všechny co tam byli obklíčili a pak jednoho po druhém s občanskou vyfotili. Bylo tam asi 200 lidí které vyfotili.

před 3006 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak to bylo asi jen bu bu bu, abys nedělal problémy..

před 3006 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek