Retko

Prechod na novy radek v ramci bunky v excellu.

Kdyz zmacknu enter hodi me to do bunky, ktera je niz. Potreboval bych vsak jen na novy radek. Poradite?? Diky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

V jedné buňce piš jak dlouho chceš a pak dej formát buňky a zalamování textu.
Nebo můžeš napsat kolik potřebuješ a pak dej levý alt a enter.
Asi takto:

Pepíček ALT ENTER Minář

Pokud chceš delší text, napiš normálně dál co potřebuješ, potom alt enter a zase co potřebuješ mít na druhém řádku v jedné buňce. Excel ti rozšíří buňku sám.
a napíše ti to takto:
Pepíček
Minář