SinceX

Právě jsem četl článek o naturistech na seznamu, myslíte, že byste to také zkusili?

Právě jsem četl článek o naturistech na seznamu, myslíte, že byste to také zkusili, nebo ne? A co si o tom myslíte? :)
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/200919-naturiste-jezdi-k-mori-jen-s-kufrikem.html
Tak to pojedeme spolu, ne? :))))))
podle mě, lidé mají svobodu, tak at si dělají co chtějí..:)))

Odpovědi
Lucimia

Co jste četl? Nevidím nic na Seznamu.
Jestli bych šla na nudapláž nevím. Asi by záleželo s kým bych tam měla jít, v jaké náladě, v jaké zemi by to bylo a jestli bych tam měla šanci někoho potkat. 🙂
Ale nebráním se tomu, ráda bych někdy nudapláž navštívila 🙂

Jasně, pojedem.. 🙂 Taky si myslím, že každý člověk by měl dělat to, co mu není proti srsti, co jemu nevadí, nesmí s tím chováním však nějak poškozovat okolí. Ale tímhle podle okolí poškodit nemůže.. 🙂

oskar

Tu čest jsem neměl,ale kdybych měl nějakou přiležitost tak bych ji využil i trochu ze zvědavosti.

anonym

Na nuda pláži jsem párkrát byl,zjistil jsem,že to můžu klidně postrádat.To je fajn,svoboda,vítr ve vlasech a nejen,žádný konvence,všichni jsme si rovni a tak.
Ta „euforie“ mě vždy rychle přešla,to když jsem se rozhlédnul,opatrně, kolem.
Ta těla.Někteří lidé,zvlášť starší jsou dost bez zábran.A já zase všechno vidět nemusím.

lorja

Tolik odvahy nemám,abych se dokázala procházet po pláži bez plavek a ostatní nechávám žít.