Miisa

Práva lidí ve 2. světové válce

Chtěla bych se zeptat jaké měli lidi za 2.světové války práva. Zajímalo by mě např. příděl jídla a oblečení ale i jiné. Moc děkuji pokud odpovíte palec nahoru.
Doplňuji:
no myslim práva židů

Nejlepší odpověď
anonym

Omluva,ale otázka mi přijde lehoulince nesmyslná.Rovnice-lidé+válka+práva= 0 platí.
Asi ji zkusit lépe položit.Tu otázku. Smysluplněji.Co se vlastně chcete dozvědět?

Doplňuji:
Židé?Co nejrychleji zemřít.Kde žijete? V Krabí mlhovině?

Další odpovědi
člověk

židé měli jediné právo a to co nejefektivněji zemřít.základ byl na tom,za 1,zabavit majetek,
za 2..v koncentrácích pokud byli mladí vydělat německu nějakou marku,každá práce byla placená,ale peníze si dávala jen organizace jiné organizaci,člověk ,pro němce žid nedostal nic,fakturovali si třeba i vytahování předmětu z plyn.komory a pálení,dokonce mladé židovky dávali jako prostitutky a kasírovali.sa­mozřejmě v konc.táborech
za3…zhodnocovali jejich těla,jako vlasy do matrací a s kůže obal na knihy,nebo rukavice,
to,ve skratce,přečtěte si BÍLOU KNIHU.její první vydání v polštině a češtině bylo v roce 1947,