dudu

Přátelé, kde je vlastně pravda?

Úvodem se bez mučení přiznávám, že moje paní po přečtení níže uvedeného konstatovala: "vy chlapi jste fakt pěkní hajzlíci!!!
Tak jaký byl Valentýn?
Ženy – dvě přítelkyně – si vyprávějí:
1: Tak jaký byl včera večer Valentýn?
2: Katastrofa. Manžel přišel domů, za čtyři minuty zhltnul jídlo, které jsem vařila celé odpoledne, tři minuty jsme se milovali, pak se otočil na bok a za dvě minuty usnul. A co u vás?
1: Bylo to úžasné. Když jsem přišla domů, manžel na mě čekal a pozval mě na romantickou večeři. Po večeři jsme se ještě hodinu procházeli. Když jsme přišli domů, zapálil všechny svíčky a milostná předehra trvala hodinu. Další hodinu jsme se milovali a pak jsme si ještě další hodinu povídali. Prostě nádhera!
Muži : manželé těchto dam diskutují ve stejnou dobu:
1: Tak co včera večer, dobrý?
2: Senzace! Přišel jsem domů, bylo uvařeno, najedli jsme se, zašukali si a usnul jsem. Co ty?
1: Hotový peklo ! Vrátil jsem se brzy, abych spravil poličku v kuchyni. Když jsem zapnul vrtačku, vypadl proud a nešel nahodit. Když se žena vrátila domů, jediná možnost, aby mě neseřvala, bylo vzít jí do restaurace. Večeře byla drahá jak svině a už mi nezbylo na taxík. Tak jsme se domů vlekli hodinu pěšky. Doma samozřejmě nesvítilo světlo, tak jsem musel zapálit svíčky, aby bylo v baráku aspoň trochu vidět. To mě tak zdrblo, že mi trvalo hodinu, než se mi postavil a další hodinu, než jsem se udělal a přitom ženská ne a ne zavřít hubu.

Nejlepší odpověď
arygnoc

100 palcov!

:))
Doplňuji:
(pravda je relatívní, takže všude)

Další odpovědi
ten který je

jj 😁

Chytrolín

Tak tohle nemá chybu 🙂 co dodat,,tak tochu ze života…

franku

tomu se říká úhel pohledu.

tom004

Jo,není nad to „dodržovat tradice“. My co jsme zůstali u „starého,dobrého MDŽ“,se na počest žen ovíníme,samozřejmě manželky celý večer chválíme,přineseme domů nějakou,mírně zmuchlanou kytku, a v lepším případě to projde bez následků. 🙂 Valentýna,jak jsem se právě přesvědčil,nebrat.