Avatar uživatele
dudu

Přátelé, kde je vlastně pravda?

Úvodem se bez mučení přiznávám, že moje paní po přečtení níže uvedeného konstatovala: "vy chlapi jste fakt pěkní hajzlíci!!!
Tak jaký byl Valentýn?
Ženy – dvě přítelkyně – si vyprávějí:
1: Tak jaký byl včera večer Valentýn?
2: Katastrofa. Manžel přišel domů, za čtyři minuty zhltnul jídlo, které jsem vařila celé odpoledne, tři minuty jsme se milovali, pak se otočil na bok a za dvě minuty usnul. A co u vás?
1: Bylo to úžasné. Když jsem přišla domů, manžel na mě čekal a pozval mě na romantickou večeři. Po večeři jsme se ještě hodinu procházeli. Když jsme přišli domů, zapálil všechny svíčky a milostná předehra trvala hodinu. Další hodinu jsme se milovali a pak jsme si ještě další hodinu povídali. Prostě nádhera!
Muži : manželé těchto dam diskutují ve stejnou dobu:
1: Tak co včera večer, dobrý?
2: Senzace! Přišel jsem domů, bylo uvařeno, najedli jsme se, zašukali si a usnul jsem. Co ty?
1: Hotový peklo ! Vrátil jsem se brzy, abych spravil poličku v kuchyni. Když jsem zapnul vrtačku, vypadl proud a nešel nahodit. Když se žena vrátila domů, jediná možnost, aby mě neseřvala, bylo vzít jí do restaurace. Večeře byla drahá jak svině a už mi nezbylo na taxík. Tak jsme se domů vlekli hodinu pěšky. Doma samozřejmě nesvítilo světlo, tak jsem musel zapálit svíčky, aby bylo v baráku aspoň trochu vidět. To mě tak zdrblo, že mi trvalo hodinu, než se mi postavil a další hodinu, než jsem se udělal a přitom ženská ne a ne zavřít hubu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, Miroslavst, jendahun, anonym, Dmitrij, iceT, tom004, tuCZek, Chytrolín, arygnoc před 4800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

100 palcov!

:))
Doplňuji:
(pravda je relatívní, takže všude)

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

jj 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Chytrolín

Tak tohle nemá chybu 🙂 co dodat,,tak tochu ze života…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

tomu se říká úhel pohledu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Jo,není nad to „dodržovat tradice“. My co jsme zůstali u „starého,dobrého MDŽ“,se na počest žen ovíníme,samozřejmě manželky celý večer chválíme,přineseme domů nějakou,mírně zmuchlanou kytku, a v lepším případě to projde bez následků. 🙂 Valentýna,jak jsem se právě přesvědčil,nebrat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek