Jsem na konci 3.měsíce těhoteství a praskají mi všechny klouby.Dokoce i v noci mě praskání vzbudí když se třeba otáčím. Nebolí to, ale je to nepříjemné.Je to až v takové míře normální?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5866 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
pokud to nebolí,tak to nevadí,jinak svou ženu jsem cpal vajíčkovou tlačenkou a moučníky s agaru a rosolu.
|
0
před 5866 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Ano, je to normální i když se přiznám, že netradiční, v tomto případě dochází zřejmě k vysychání kloubů. Vaše miminko, které nosíte, pravděpodobně něco potřebuje a bere si to samozřejmě z Vaše těla. Pokud Vám mohu doporučit, začněte užívat OK Beta+ viz odkaz dole. Pomůže Vám doplnit vápník, který si miminko v průběhu těhotenství bere.
Zdroj: greneia-okg.webnode.cz/products/ok-beta-/
|
0
před 5866 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1586 | |
| zjentek | 1292 | |
| elkon | 1138 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 962 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |