Kepler

Přáli byste si někdy obejít se bez spánku?

Přece jenom je to 1/3 života v bezvědomí, nic neděláte, jste zranitelní. Proč to tak je zařízeno?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… co kecáš !!! … víš co já toho ve snech zažiju a udělám !!!

Další odpovědi
aliendrone

Ano, moc. Myslím, že tato hloupost je nám hluboce vrozena a zděděna snad ještě od našich předků z období archaika či kdy vůbec život na Zemi vznikl. Co naděláme, naše matička se protě točí, no.

hapiky

Bez spánku ne, ale mohly by stačit tak 3–4 hoďky.

Ametyst

Naopak by ho melo byt víc. Když se dnes dívám z okna na sněhovou bouři, jak krásné by bylo ještě spát zimním spánkem, “ letnímu času” navzdory.

elkon

Mě to vyhovuje.

Srandista

Ano jednoznačně, zrovna jsem nad touto otázkou nedávno přemýšlel.

Udělal bych spoustu věcí navíc. Samozřejmě by odpadla únava, takže bych byl stále plný sil.
Chodím spát vlastně z nutnosti, nejsem milovník spánku.
Lidé často udávají, že spánek mají rádi a baví je spát. Já jsem pravý opak.

Prostě potřebujeme každý den dobít baterky, určitě to souvísí se střídáním dne a noci.

nyjono

Často. Mám hodně co dělat.
Ale patřím k těm, co potřebují spánku víc.

alik360

Jo asi jo ale, už teď spím jenom 3 hodiny a stejně bych se koukala na filmy a seriály.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.