JájsemRaibek

Poznáte podle videa název písničky?

V tomto videu je písnička, která k uvedenému videu perfektně sedí, chtěl bych ji najít na Youtube, ale nevím název.
Poznáte název této písničky?
Předem děkuji.
https://www.fa­cebook.com/dra­homir.tichacek/vi­deos/156148058­0555540/?__xts__[0]=68.ARD4or­pzu9AmBPHMmjSI­IYNKPzQJ5JqT9tZ­YRiKV1u4cJb6XRRK­v6fKjpCzDM55nRGAg­SNs5VyP0zU7g1Poz1RuB-MxgrY4yEUWeljscJU­xUblCSqhYX2RCX­VKiPG2JtFZ32c2nP­gU7c&__tn__=C-R

Nejlepší odpověď
FreddieR

Hustej Wimpy – Jede šrot, jede šrot