zjentek

poznám na malém psíkovi, že mu chybí sůl?

..a nebo jinej důležitej prvek?
Doplňuji:
není třeba koupit nějakej solnej liz s minerály a nechat to viset někde u podlahy, aby na to dolíznul?
http://equitum­.cz/cz/detail/pro-kone/solne-a-sladke-lizy/solny-liz-prirodni-2009
..von to ten jorkšír za život asi neslíže, ale neměl by to mít po tlapce?

Nejlepší odpověď
honza19hk

no pokud ho chteš upéct tak podle chuti:-)

Jinak nevím co se solí,pes by jí spíš moc neměl,pak moc chlastá.
Doplňuji:
sůl se dává koním na blízání,ne psům !

Další odpovědi
Drap

Sůl neni třeba psovi dávat. Ostatní minerály ti dokáže poradit jedině zvěrolékař. Pokud krmíš vhodnými granulemi, neni třeba nic dodávat.

jáára

třeba česnek… ochutnáš, případně dosolíš.
.
dělám si srandu. já bych pejskovi neublížil

zjentek

tady nikdo neví? Kdysi, když ještě neexistoval web ontola, tak to tady byl samej vet ..kam všichni šli? Kdejaký divoký želvičce se tady leštil krunýřek a spříhali se drápky no a teď mi nikdo neporadí se solením.. ;p

honza19hk

já ti říkám, že psovi se sůl nedává a pokud si děláš jenom prdel pak nemá smysl ti odpovídat.